Dažnai internetinių svetainių valdytojai neskiria daug dėmesio ir laiko parašyti kokybiškus tekstus kiekvienam svetainės puslapiui. Jau nekalbant apie tai, kad dažnu atveju tekstai būna tiesiog nukopijuoti nuo kitų internetinių svetainių, kurios yra panašią veiklą vykdančių įmonių. O tai yra vien SEO atžvilgiu labai kenksmingas faktorius internetinei svetainei, nes Google robotai iš karto atskiria, kuris tekstas yra originalus, o kuris nukopijuotas iš kito viešo šaltinio.

Taip pat daug skirtumų yra tarp paprasto teksto ir SEO teksto. Norint, kad jūsų internetinė svetainė būtų geriau indeksuojama Google paieškos sistemoje pagal populiarius raktinius žodžius, atitinkamų internetinės svetainės puslapių tekstai turi būti parašyti pagal SEO tektsų rašymo taisykles. Dėl šios priežasties tekstų rašymas, priklausomai nuo to, kokius rezultatus norite pasiekti, gali tapti dar sudėtingesnis, nei manėte pradžioje.

Lankantis įvairaus pobūdžio svetainėse ir matant didelės apimties tekstus, lankytojams dažnai kyla klausimai „Kam reikia tiek daug aprašinėti? Kodėl negalėjo parašyti trumpai ir konkrečiai?”, bet mažai kam yra žinoma, kad būtent Google paieškos algoritmai reikalauja, kad internetinėse svetinėse būtų kuo daugiau kokybiško turinio. Ir ilgų tekstų rašymas dažniausiai yra ne dėl platesnės informacijos suteikimo klientams apie produktus ar paslaugas, o dėl internetinės svetainės indeksacijos pagal raktažodžius Google paieškos sistemoje.

Jeigu jūsų laikas jums per daug brangus, kad užsiimtumėte tekstų kūrimu, mes galime tai padaryti už jus:

  • Tekstų rašymas internetinės svetainės puslapiams
  • Produktų aprašymai internetinėms parduotuvėms
  • SEO tekstų rašymas