Internetinė svetainė – tai Jūsų įmonės ofisas internete. Kiekvienam klientui maloniau lankytis moderniame ir sutvarkytame ofise, nei sename ir apgriuvusiame.

  Žmonės išeina iš svetainės, jei nesuranda ko ieškoję per 7 sekundes, nebent ieškomas dalykas būtų neapsakomai reikalingas.

 Interneto svetainė yra itin krintantis į akis bežodis ženklas. Gali būti, kad per ją pirmą kartą susiduriama su Jūsų įmone. Tiesą sakant, jei tokio susidūrimo metu prireikia žodžių, paprastai jie būna ne patys gražiausi: klientai Jus keiksnoja, nes juos erzina svetainės lėtumas arba nepatogi navigacija.

Pagrindiniai bežodžiai interneto svetainės ženklai

  • Ji turi greitai įsikrauti.
  • Verslo aplinkos žmonės nori informaciją gauti greitai, ji gali būti ir nelabai įdomi, bet konkreti.
  • Svetainė turi būti patraukli akims: spalvos ne per ryškios, ne per daug blaškančio dėmesį judėjimo, viskas lengvai apžvelgiama.
  • Žmonėms labiau patinka rinktis iš 4-5 nuorodų viename puslapyje, jei spustelėjus atsiveria daugiau puslapių, nei maltis tame pačiame puslapyje su svaiginančia daugybe nuorodų, kurias sunku peržiūrėti.
  • Sulig kiekvienu apsilankymu susidomėjimas svetainės turiniu turėtų didėti, jei Jūsų pasiūlymai pritaikyti individualiems lankytojų poreikiams (informacija suskirstyta į kategorijas).
  • Jei lankytojai plečia paiešką, pradžiuginkite juos vaizdeliu (pavyzdžiui, spustelėjus nuorodą „baidarės“, galėtų matytis foninės baidarių nuotraukos). Vaizdai žodinei informacijai suteikia emocionalumo. Nepamirškite, kad vaizdus apdorojanti smegenų žievė sudaro didelę smegenų dalį. Pasirūpinkite, kad ji turėtų darbo.
  • Greitai ir aiškiai geriau nei lėtai ir sudėtingai. Todėl verčiau turėti paprastesnį tinklalapį nei sudėtingą, kuriam įsikrauti reikia ištisos amžinybės. Galbūt esat puikūs savo srities specialistai, bet lankytojai niekada to nesužinos, jei Jūsų svetainė įsikraus per ilgai.
  • Pasiūlykite svetainės lankytojams ką nors veikti, ar tai  būtų registracija  norint gauti informaciją, ar bendravimas su pagalbos centru, ar paprasta pirkimo procedūra, spustelint mygtuką „Pirkti dabar“.

Praktinis patarimas: bendrovės išleidžia krūvas pinigų sudėtingoms svetainėms, bet jei lankytojai turi sugaišti marias laiko, kad pasinaudotų jomis, , arba jei jose nereaguojama į pirkėjų pastabas, susijusias su gaminiais ar naršymu internete, jos leidžia pinigus vėjais, kol galiausiai bankrutuoja. Jūsų interneto svetainė – Jūsų pačių ir Jūsų verslo tąsa. Pasvarstykite, ką ji byloja apie Jus, ir rūpestingai ją prižiūrėkite.