Jeigu užduodate sau klausimą „Kaip pritraukti daugiau klientų savo verslui?“ arba pavargote nuo dažniausiai beprasmių investicijų į reklaminius įmonių portalus internete, skrajučių siuntimą į pašto dėžutes, reklaminius stendus ir kitas panašias reklamos formas – Google Ads yra geriausias sprendimas Jūsų verslui.

 Pagal Jūsų verslo paslaugas arba produktus yra sudaromas raktinių žodžių (paieškos žodžių) sąrašas ir interneto vartotojams suvedus juos Google paieškoje, Jūsų internetinė svetainė yra parodoma pirmame puslapyje. Mokate tik tada, kai vartotojas, paspaudęs ant nuorodos, patenka į Jūsų svetainę, kitaip tariant, susimokate už tai, kad mes atvedame potencialų klientą į Jūsų ofisą internete.

 Reklamą galima taikyti pagal miestus (vietovę), amžiaus grupes, lytį, įrenginius.

Reklamos formos:

  • Google Ads – reklama google paieškos rezultatuose;
  • Youtube – video/vaizdinė reklama Youtube kanale;
  • Turinio tinklas – banerinė reklama Google partnerių tinklalapiuose, kurių Lietuvoje yra ne vienas šimtas (lrytas.lt, 15min.lt, delfi.lt ir kt.);
  • Remarketingas – pakartotinė reklama, kai Jūsų įmonės baneris yra rodomas vartotojams, kurie buvo apsilankę Jūsų svetainėje, tada, kai jie lankosi kitose svetainėse.